Zaman en büyük sermayedir !

Zaman en büyük sermayedir!

İş dünyasında en değerli şeyin ne olduğunu sorduğumuzda aldığımız cevapların çoğunda zaman ön plana çıkmaktadır. Para kazanabilirsiniz ama geçirdiğiniz zamanı geri getiremezsiniz.

Elektron – Senkron Yazılım Ltd. Şti olarak zamanınızın çok değerli olduğunu düşünüyoruz ve sizin bu büyük sermayenizi en verimli şekilde değerlendirmeniz için hızlı, kolay kullanılabilir, mobil destekli, entegre edilebilir çözümler sunuyoruz.

Firmamız yıllardır geliştirmekte olduğu ürünler ile ister küçük ve orta ölçekli olsun, ister kurumsal kimlikleri ile tanınan markalaşmış firmalar olsun geniş bir yelpazedeki müşterilerine  kaybedilen zamanlarını geri kazanmalarında yardımcı olmaktadır.

Çözümlerimiz kurumsal firmalar için değer sunmakta olduğu kadar küçük ve orta ölçekli şirketler için de kolay ulaşılabilir ve uygun maliyetler ile uygulanabilir durumdadır.  Dünyanın neresinde olursanız olun işiniz kontrol altında olacaktır.

Microsoft MS Dynamics AX Danışmanlık Hizmetleri :

Elektron-Senkron Ltd.‘in en başarılı olduğu alan Microsoft Dynamics danışmanlığıdır. Büyük bir bilgi birikimi ve proje yönetimi bilgisi gerektiren bu alanda Türkiye’nin önde gelen firmalarına danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Özellikle Microsoft Dynamics AX / Axapta geçişi yapmak isteyen ve konusunda büyümek arzusunda olan firmalara da hem finans, hem mobil, hem depo ve stok kontrol (depo yönetimi), hem de perakende tarafında yardımcı olmaktayız. Bu konular hakkında görüşmek için lütfen iletişim bölümünden bizimle temasa geçiniz.